accentcares.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

The Kingdom of The Winds (2008-2009)Seriale accentcares.com

The Kingdom of The Winds jest adaptacją manhwa Kim Jin. Dramat opowiada o życiu trzeciego króla Koguryeo, King Muhyul / Daemusin który został powołany, boga wojny. Dramat przedstawiony Muhyul jako osoba, która urodziła się z przekleństwem zabić jego rodzice, rodzeństwo, syn i zniszczyć jego własnym kraju. Jego ojciec, król Yuri, obawiali się, że to proroctwo się spełni, ale nie mógł zmusić się do zabicia własnego syna. Kazał jego starszy syn, Haemyung, aby dziecko Muhyul z nim na zewnątrz pałacu, by żyć jako zwykły człowiek. Więc Haemyung ma Muhyul do swojego przyjaciela Decorator szef Hae-Ap, który pracuje w grobie króla Jumong's. Dae-tak, to stary człowiek, chce zdobyć Sword of Jumomg na jego korzyść, ponieważ stwierdzono, że jego właściciel będzie władcy północnego terytorium. Następnie wysyła jego Huk-young-osobowych strażników, którzy pociągu zwłaszcza w zakresie ochrony i korzystania z Buyeoh King do jaskini, w której działa Hae ap. Kiedy wchodzi, nie są w stanie uzyskać podczas Muhyool miecz i Maro są zajęci swoją psoty od Muhyool nienawidzi pobytu i nauki w jaskini Jumong, który jest nudny z jego punktu. walczy Hae ap z Huk młodych i dostaje pokonany, a następnie Muhyool wychodzi i odkrywa, że jego nauczyciel walki z nimi i próbuje uderzyć choć on niepowodzeniem. Następnie są one złowione podczas Maro wzrosła o pomoc i są zagrożone przyjmować formy miecz w jaskini w zamian za ich życie. Jest to trudne zadanie, ponieważ dwie młodymi Huk już umarli. Tak więc, Muhyool ma szansę udania się tam, ponieważ nie chce, aby jego nauczyciel żyje i pragnie opuścić jaskini kiedyś. W końcu udaje amd wychodzi z niego. ap Hae jest wstrząśnięty, gdy Myung Hae chodzi o pomoc i Kils wszystkie młodymi Huk. Później, gdy Myung-HAE Mu hyools starszego brata jest w rozmowie z AP Hae, prosi go, jak hyool Mu był w stanie uzyskać od miecza, a ona kiedyś próbowałem wiele razy i nie udało, i kim jest dokładnie?. Hae Myung mówi jej, że nie jest jeszcze czas na jej poznać. Potem liście i obiecuje jej, że powie jej jeden dzień. Dwadzieścia lat pass i Muhyul jest dorosły człowiek, który nie wie nic o jego prawdziwej tożsamości.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:14 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze accentcares.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis accentcares.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.