accentcares.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Tajemnice II Wojny Światowej (2008)Seriale accentcares.com

Choć od zakończenia II wojny światowej minęło ponad 60 lat, nadal nie wyjaśniono do końca wielu tajemniczych wydarzeń, które mogły całkowicie zmienić przebieg działań zbrojnych. M.in. nie poznano całkowicie nazistowskich planów rozwoju nowoczesnych, jak na tamte lata, technologii wojennych. Począwszy od specjalnych podwodnych czołgów", które miały być sposobem na zdobycie Wysp Brytyjskich, po technologie rakietowe i odrzutowe myśliwce. Okazuje się też, że naziści przygotowali wiele projektów, które ostatecznie nie zostały zrealizowane mowa tu o planie ataku bombowego na Nowy Jork czy projekcie wprowadzenia faszystowskich banknotów dolarowych, które miały zniszczyć amerykańską gospodarkę. Historia II wojny światowej kryje w sobie wiele zagadek, takich jak choćby zaginięcie Bursztynowej Komnaty czy akcja Odessa", czyli ucieczka nazistów do Ameryki Południowej wraz ze zrabowanym złotem. Nie wyjaśniono również zdarzeń, które miały wpływ nie tylko na przebieg działań wojennych, lecz także na sytuację po zakończeniu wojny przykładem mogą być tu niejasne okoliczności śmierci generała Sikorskiego.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18221 Online:29 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze accentcares.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis accentcares.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.