accentcares.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Na Południe / Due South (1994-1998)Seriale accentcares.com

Film miał premierę we Wrześniu 1994 roku, ukazuje historię konstabla Bentona Frasera z Royal Canadian Mounted Police (Paul Gross), który przybywa do Chicago będąc na tropie ludzi, którzy zamordowali jego ojca. Postanawia zostać i pracuje w Kanadyjskim Konsulacie. Towarzyszy mu pies Diefenbaker. Partnerem Frasera w Chicago jest detektyw Ray Vecchio, który później staje się jego najlepszym przyjacielem. Frasera cechuje bycie cichym, powściągliwym i uważnym, natomiast Ray jest niesamowicie szczery, przykry, nieznośny, żądający natychmiastowej akcji w przypadku każdej sytuacji; można go podsumować stwierdzeniem, że jest "w gorącej wodzie kąpany". Razem tworzą dobrany duet, co pozwala im rozwiązać każdą sprawę. W drugiej części serialu sprawy się troszkę zmieniają. Detektyw Ray Vecchio zostaje "wykreślony" ze scenariusza podczas jednej z kluczowych akcji w Los Angeles, a na jego miejsce przybywa Stanley Kowalski. Pojawiają się nowi aktorzy, co w założeniu twórców serialu ma to wpłynąć na wzrost popularności show. Na Południe miał być w zasadzie dramatem, lecz określiłabym to filmem akcji zmieszanym z komedią, co udało się stworzyć dzięki bohaterom filmu i ich przygodom. Film również ukazuje pewne stereotypy i zachowania, które da się zauważyć pomiędzy Kanadą a Stanami Zjednoczonymi. Serial składa się z 66 odcinków, 40 pierwszej odsłony i 26 drugiej. więcej

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze accentcares.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis accentcares.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.