accentcares.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Equilibrium (2002) lektor pldodany: 04/03/2010

Gatunek:
Sci-Fiction
Data Dodania:
04/03/2010
Wyświetleń:
2449
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Państwo Libria to świat bez morderstw, kradzieży, przemocy jednakże ceną tego jest ludzkość pozbawiona uczuć.
John Preston (w tej roli znany nam z takich filmów jak American psycho-2000 czy Idol Christian Bale) jest klerykiem który tropi ludz tzw. uczuciwców, którzy odmówili przyjmowania Proziumu-leku dzieki któremu ludzie nie maja żadnych uczuć: nie dopuszczalna jest miłość zazdrość ani tym bardziej złość. Niszczone są wszystkie dzieła sztuki i przedmioty które mogą wywoływać uczucia. Pewnego dnia sam nie bierze wyznaczonej dawki leku i odkrywa przed sobą inny piekniejszy świat i postanawia przeciwstawić sie panującemu prawu....


Equilibrium (2002) lektor pldodany: 04/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18219 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze accentcares.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis accentcares.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.